Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
Kedves Fórumtagok!
Kérünk mindenkit, hogy a saját neve alatt nyisson egy bemutatkozó topikot, amit szeretnénk, ha blogként használnátok, rendszeresen tudósítanátok az olvasókat tenyészetetek, vagy kis kedvenceitek életének eseményeiről.
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Fülöp Laci

Fülöp Laci 10 éve 10 hónapja #539

  • Fürjes Laci
  • ( Felhasználó )
  • Fürjes Laci profilkép
  • TÁVOL
  • Fresh Boarder
  • Hozzászólások: 1
  • Köszönetek száma: 1
  • Karma: 0
Két éve foglalkozom gazdasági fürjekkel. Először a család és a baráti kör egészséges táplálkozásra szoktatása volt a cél,majd 2012-től mint őstermelő,ezen termékek élvezetének megosztása a nagyközönséggel is. Kezdtem a fürjezést 12 tojóval,majd a növekvő igények miatt felfejlesztettem az állományt.A szaporítást a lehető legnagyobb odafigyeléssel,a beltenyészet teljes kizárásával végeztem,ami meg is mutatkozik az egészséges,életvidám madarakban. Állataim igaz,ketreces tartásban,de teli aljzaton tartom,az erre vonatkozó előírások szerint.A madarak, mint az összes állatom,rendszeres állatorvosi ellenőrzésben részesülnek,családunk egy kedves barátja által.Igaz,tudásom meg sem közelíti kedves fórumtársunk,Gáspár János hozzáértését,de nagyon szívesen segítek mindenkinek,ha tudok! Értékesítésre kínálok:napos és előnevelt fürj csibéket, vágófürjeket,konyhakész frissen vágott fürjeket,étkezési és tenyész tojást,valamint főt füstölt tojást. Füstölt tojásunk Eger környékén igen nagy népszerűségnek örvend! Őszintén ajánlom azoknak is étrendjükbe iktatását,akik idegenkednek a tyúktojás fogyasztásától,annak jellegzetes" illata "miatt. Ez az" illat"a Fürjtojásnak nem jellemzője,a sárgája krémesebb,nem száraz,nem fojtó!Főzelékekbe,hús helyett szinte tökéletes! Mondom ezt én,aki akkora húsfogyasztást produkált,hogy beszerzett magának egy kemény köszvényt,magas koleszterinszintet,amit már gyógyszerekkel is alig lehetett normális szinten tartani.Már csak hab a tortán a magas vércukorszint és vérnyomás.De ez már a múlté! Hála ezen pici,szeretni való madaraknak,a Japán Gazdasági Fürjeknek. Csak nagybetűvel tudom megemlíteni Őket!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kismagdi
  • Oldal:
  • 1

Kereső


Login Form