Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám
Kedves Fórumtagok!
Kérünk mindenkit, hogy a saját neve alatt nyisson egy bemutatkozó topikot, amit szeretnénk, ha blogként használnátok, rendszeresen tudósítanátok az olvasókat tenyészetetek, vagy kis kedvenceitek életének eseményeiről.
  • Oldal:
  • 1

TÉMA: Gáspár János

Gáspár János 11 éve 1 hete #483

  • gawi1
  • ( Admin )
  • gawi1 profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 23
  • Köszönetek száma: 1
  • Karma: 4
Üdvözlök Mindenkit!

Tudásomhoz mérten, megosztom japánfürjes és virginiai fogasfürj tapasztalataimat.
2003 óta fürjezek kedveltetésszerűen, kezdetben taposórácsos információ mellett, amit fél év alatt a fürjek halálát okoztam. A sikertelenség követte az okulás, majd a kudarcot felhasználva építettem fel azt a tudást, amit évek óta adok át fürjezni szándékozóknak.

Szeretném megosztani a jelen tapasztalataimat azokkal akik most most szeretnének tartani fürjet, de valami folytán elakadnak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Gáspár János 11 éve 1 hete #484

  • gawi1
  • ( Admin )
  • gawi1 profilkép
  • TÁVOL
  • Administrator
  • Hozzászólások: 23
  • Köszönetek száma: 1
  • Karma: 4
2003 március 2. hetében 300db japánfürjtojást tettem a keltetőkbe. A gép beinditását követően, a felejthetetlen márciusi tél megtette az első támadást a fürjek ellen. Március 15-16.ig áramszünet lett az ítéletidő miatt. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a keltetés elején voltam, így nagyobb kár nem nagyon volt. Hogy mentsem a menthetőt a hálószobába vittem, hogy legalább drasztikus kihülést ne szenvedjenek.
Március 16-a reggelre visszajött az áram és bár megkésve április 6.-án szombati naptól kikeltek a csibék.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
  • Oldal:
  • 1

Kereső


Login Form